Typebased (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Last post
bo: གསར་སྤེལ་གསར་ཤོས

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Base
bo: གཞི

en: Forum
bo: གྲོས་ར

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: @time ago
bo: @time་སྔོན་ལ

en: Topics
bo: གླེང་གཞི

en: Posts
bo: གསར་སྤེལ

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Footer first column
bo: ཤོག་ངོས་འདབས་ཀྱི་བསྟར་པ་དང་པོ

en: Footer second column
bo: ཤོག་ངོས་འདབས་ཀྱི་བསྟར་པ་གཉིས་པ
