Typebased (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Pages
et: Lehed

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Background
et: Taust

en: Text
et: Tekst

en: Last post
et: Viimane postitus

en: Footer
et: Jalus

en: Base
et: Baas

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Navigation
et: Menüü

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: @time ago
et: @time tagasi

en: Topics
et: Teemasid

en: Posts
et: Postitusi

en: Red
et: Punane

en: Gray
et: Hall

en: Green
et: Roheline

en: Error message
et: Veateade

en: Post new comment
et: Lisa uus kommentaar

en: Warning message
et: Hoiatus

en: sort icon
et: sorteerimisikoon

en: sort ascending
et: sorteeri kasvavalt

en: sort descending
et: sorteeri kahanevalt

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Status message
et: Olekuteade

en: Footer first column
et: Jaluse esimene tulp

en: Footer second column
et: Jaluse teine tulp
