Typebased (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Pages
eu: Orriak

en: Content
eu: Edukia

en: Link
eu: Esteka

en: Help
eu: Laguntza

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: Text
eu: Testua

en: Last post
eu: Azken argitalpena

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Forum
eu: Foroa

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: @time ago
eu: duela @time

en: Topics
eu: Gaiak

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Gray
eu: Grisa

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Post new comment
eu: Bidali iruzkin berria

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: sort icon
eu: ordenatu ikonoa

en: sort ascending
eu: ordenatu gora

en: sort descending
eu: ordenatu behera

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: Footer first column
eu: Lehen Oin-zutabea

en: Footer second column
eu: Bigarren Oin-zutabea
