Typebased (7.x-1.2) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Navigation
or: ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ

en: @time ago
or: @time ପୁର୍ବରୁ
