Typebased (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Pages
sv: Sidor

en: Content
sv: Innehåll

en: Link
sv: Länk

en: Help
sv: Hjälp

en: Background
sv: Bakgrund

en: Last post
sv: Senaste inlägg

en: Footer
sv: Sidfot

en: Navigation
sv: Navigering

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: @time ago
sv: @time sedan

en: Topics
sv: Ämnen

en: Posts
sv: Inlägg

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Red
sv: Röd

en: Gray
sv: Grå

en: Pink
sv: Rosa

en: Green
sv: Grön

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Post new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: sort icon
sv: sorteringsikon

en: sort ascending
sv: sortera i stigande ordning

en: sort descending
sv: sortera i fallande ordning

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: <a href="@link" title="@title">more ›</a>
sv: <a href="@link" title="@title">mer ›</a>

en: Footer first column
sv: Första kolumnen för sidfot

en: Footer second column
sv: Andra kolumnen för sidfot

en:  comment
sv:  kommentar

en:  comments
sv:  kommentarer
