Typebased (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (33 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Pages
vi: Trang

en: Content
vi: Nội dung

en: Link
vi: Liên kết

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Background
vi: Nền

en: Text
vi: Văn bản

en: Last post
vi: Bài gửi cuối

en: Footer
vi: Phần chân

en: Forum
vi: Diễn đàn

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: ‹ previous
vi: ‹ trước

en: next ›
vi: sau ›

en: @time ago
vi: cách đây @time

en: Topics
vi: Chủ đề

en: Posts
vi: Số bài gửi

en: Red
vi: Đỏ

en: Gray
vi: Xám

en: Green
vi: Xanh lá

en: Orange
vi: Da cam

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Post new comment
vi: Bình luận

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: sort icon
vi: sắp xếp biểu tượng

en: sort ascending
vi: sắp xếp tăng dần

en: sort descending
vi: sắp xếp giảm dần

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng

en: <a href="@link" title="@title">more ›</a>
vi: <a href="@link" title="@title">Thêm ›</a>

en: Footer first column
vi: Cột đầu tiên ở phần chân trang web

en: Footer second column
vi: Cột thứ 2 ở phần chân
