Typebased (7.x-1.4) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Link
ku: بەستەر

en: Text
ku: دەق

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Gray
ku: بۆر

en: Post new comment
ku: بۆچوونی نوێ بنووسه‌
