Typebased (7.x-1.4) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Link
te: లింకు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Post new comment
te: కొత్త వ్యాఖ్య వ్రాయి
