Typebased (7.x-1.5) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Pages
af: Bladsye

en: Content
af: Inhoud

en: Link
af: Skakel

en: Help
af: Hulp

en: Last post
af: Laaste pos

en: Footer
af: Onderskrif

en: Navigation
af: Navigasie

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Posts
af: Posstukke

en: Sidebar
af: Systaaf

en: Gray
af: Grys

en: Post new comment
af: pos nuwe kommentaar

en: sort ascending
af: sorteer toenemend

en: sort descending
af: sorteer afnemend

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
