Typebased (7.x-1.5) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Pages
el: Σελίδες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Help
el: Βοήθεια

en: Text
el: Κείμενο

en: Last post
el: Τελευταία δημοσίευση

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Forum
el: Φόρουμ

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Topics
el: Θέματα

en: Posts
el: Καταχωρίσεις

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Gray
el: Γκρι

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Post new comment
el: Υποβολή νέου σχολίου

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: sort ascending
el: αύξουσα ταξινόμηση

en: sort descending
el: φθίνουσα ταξινόμηση

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: Footer first column
el: Υποσέλιδο πρώτη στήλη

en: Footer second column
el: Υποσέλιδο δεύτερη στήλη
