Typebased (7.x-1.5) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Content
eo: Enhavo

en: Link
eo: Ligilo

en: Help
eo: Helpo

en: Text
eo: Teksto

en: Last post
eo: Lasta afiŝo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Forum
eo: Forumo

en: Navigation
eo: Navigado

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Topics
eo: Temoj

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: Red
eo: Ruĝa

en: Gray
eo: Griza

en: Green
eo: Verda

en: Post new comment
eo: Afiŝu novan komenton

en: sort ascending
eo: ordigu kreskante

en: sort descending
eo: ordigu malkreskante
