Typebased (7.x-1.5) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Pages
nn: Sider

en: Content
nn: Innhald

en: Link
nn: Lenke

en: Help
nn: Hjelp

en: Last post
nn: Siste innlegg

en: Footer
nn: Botntekst

en: Navigation
nn: Navigering

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Topics
nn: Emner

en: Posts
nn: Innlegg

en: Post new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: sort ascending
nn: sorter aukande

en: sort descending
nn: sorter minkande

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Footer first column
nn: Botntekst fyrste kolonne

en: Footer second column
nn: Botntekst andre kolonne
