Typebased (7.x-1.5) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Pages
ug: بەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Background
ug: تەگلىك

en: Text
ug: تېكىست

en: Base
ug: ئاساس

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Topics
ug: تېمىلار

en: Posts
ug: يازمىلار

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Red
ug: قىزىل

en: Gray
ug: كۈلرەڭ

en: Pink
ug: ھالرەڭ

en: Green
ug: يېشىل

en: Orange
ug: سارغۇچ

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Brown
ug: قوڭۇر
