Typebased (7.x-1.6) - en to ja translation catalogue (31 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Pages
ja: ページ

en: Content
ja: コンテンツ

en: Link
ja: リンク

en: Help
ja: ヘルプ

en: Background
ja: 背景

en: Text
ja: テキスト

en: Last post
ja: 最終投稿

en: Footer
ja: フッター

en: Forum
ja: フォーラム

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: @time ago
ja: @time 前

en: Topics
ja: トピック

en: Posts
ja: 投稿

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Red
ja: レッド

en: Gray
ja: グレー

en: Green
ja: グリーン

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Post new comment
ja: 新しいコメントの投稿

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: sort icon
ja: アイコンの並べ替え

en: sort ascending
ja: 昇順で並び替える

en: sort descending
ja: 降順で並び替える

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Status message
ja: ステータスメッセージ

en: Footer first column
ja: フッターの1番目のカラム

en: Footer second column
ja: フッターの2番目のカラム

en: Footer menu
ja: フッターメニュー
