Typebased (7.x-1.6) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Background
kn: ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Last post
kn: ಕೊನೆಯ ಲೇಖನ

en: Base
kn: ಮೂಲ

en: Forum
kn: ಫಾರಮ್

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Topics
kn: ವಿಷಯಗಳು

en: Posts
kn: ಪೋಸ್ಟ್ ಗಳು

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: Gray
kn: ಬೂದು

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Orange
kn: ಕಿತ್ತಳೆ

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Post new comment
kn: ಹೊಸ ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆ ಸೇರಿಸಿ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
