Typebased (7.x-1.7) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Link
bg: Линк

en: Text
bg: Текст

en: Footer
bg: Под черта

en: Gray
bg: Сив

en: Post new comment
bg: Нов коментар
