Typebased (7.x-1.8) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Link
ka: ბმული

en: Help
ka: დახმარება

en: Text
ka: ტექსტი

en: Last post
ka: ბოლო პოსტი

en: Forum
ka: ფორუმი

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Posts
ka: პოსტები
