Typebased (7.x-1.8) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Pages
sl: Strani

en: Content
sl: Vsebine

en: Link
sl: Povezava

en: Help
sl: Pomoč

en: Text
sl: Besedilo

en: Last post
sl: Zadnja objava

en: Footer
sl: Noga

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Topics
sl: Tematike

en: Posts
sl: Prispevki

en: Red
sl: Rdeča

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Post new comment
sl: Objavi nov komentar

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: sort ascending
sl: razvrsti naraščajoče

en: sort descending
sl: razvrsti padajoče
