Typebased (7.x-1.8) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Pages
ur: صفحات

en: Content
ur: متن

en: Link
ur: ربط

en: Help
ur: مدد

en: Text
ur: متن

en: Forum
ur: فورم

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: sort ascending
ur: ترتیب صعودی

en: sort descending
ur: ترتیب نزولی
