Typebased (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Pages
is: Síður

en: Content
is: Innihald

en: Link
is: Hlekkur

en: Help
is: Hjálp

en: Background
is: Bakgrunnur

en: Text
is: Texti

en: Last post
is: Síðasta færsla

en: Footer
is: Fótur

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: @time ago
is: @time síðan

en: Topics
is: Umræða

en: Posts
is: Færslur

en: Gray
is: Grár

en: Post new comment
is: Senda inn ummæli

en: sort icon
is: röðunartáknmynd
