Typebased (7.x-1.8) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Content
mn: Агуулга

en: Link
mn: Холбоос

en: Help
mn: Тусламж

en: Text
mn: Текст

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Post new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл бичих

en: sort ascending
mn: өсөхөөр эрэмбэлэх

en: sort descending
mn: буурахаар эрэмбэлэх
