Typebased (7.x-1.7) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Link
mr: दुवा

en: Background
mr: पार्श्वभूमी

en: Text
mr: अक्षर

en: Post new comment
mr: नवीन प्रतिक्रिया द्या
