Typebased (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (34 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Pages
oc: Paginas

en: Content
oc: Contengut

en: Link
oc: Ligam

en: Help
oc: Ajuda

en: Background
oc: Rèireplan

en: Text
oc: Tèxte

en: Last post
oc: Darrièra contribucion

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Base
oc: Basa

en: Navigation
oc: Navigacion

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: @time ago
oc: i a @time

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Posts
oc: Contribucions

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Red
oc: Roge

en: Gray
oc: Gris

en: Pink
oc: Ròse

en: Green
oc: Verd

en: Orange
oc: Irange

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Post new comment
oc: Publicar un comentari novèl

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: sort icon
oc: icòna de triada

en: sort ascending
oc: triar per òrdre creissent

en: sort descending
oc: triar per òrdre descreissent

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Footer first column
oc: Primièra colomna del pè de pagina

en: Footer second column
oc: Segonga colomna del pè de pagina
