Typical Entity Example (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Revisions
af: Weergawes

en: Create @name
af: Skep @name
