Typical Entity Example (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Revision ID
ar: معرف المراجعة

en: Revisions
ar: المراجعات

en: Create @name
ar: أنشئ @name

en: @type %title has been deleted.
ar: تم حذف ال@type‏ %title.
