Typical Entity Example (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Revision ID
ast: Revisión por ID

en: Revisions
ast: Revisiones
