Typical Entity Example (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Revision ID
be: ID версіі

en: Revisions
be: Версіі

en: Create @name
be: Стварыць @name

en: @type %title has been deleted.
be: @type %title быў выдалены.
