Typical Entity Example (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Revisions
bg: Редакции

en: Create @name
bg: Създай @name

en: @type %title has been deleted.
bg: @type %title е изтрит/a.
