Typical Entity Example (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Revisions
bs: Revizije

en: Create @name
bs: Kreiraj @name

en: @type %title has been deleted.
bs: @type: %title je obrisan.
