Typical Entity Example (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Create @name
el: Δημιουργία @name

en: @type %title has been deleted.
el: Ο τύπος @type με τίτλο %title διαγράφηκε.
