Typical Entity Example (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Create @name
eo: Verku @name

en: @type %title has been deleted.
eo: @type %title estas forigita.
