Typical Entity Example (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Create @name
et: Lisa @name

en: @type %title has been deleted.
et: @type %title on kustutatud.
