Typical Entity Example (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Create @name
eu: Sortu @name
