Typical Entity Example (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Revisions
gl: Revisión

en: Create @name
gl: Crear @name

en: @type %title has been deleted.
gl: O @type %title foi borrado.
