Typical Entity Example (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Revisions
he: גרסאות

en: Create @name
he: יצירת @name

en: @type %title has been deleted.
he: @type %title נמחק.

en: Add new entity
he: הוספת יישות חדשה
