Typical Entity Example (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Revision ID
hr: ID revizije

en: Revisions
hr: Revizije

en: Create @name
hr: Stvori @name

en: @type %title has been deleted.
hr: @type %title je uklonjen.
