Typical Entity Example (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Revisions
is: Útgáfur

en: Create @name
is: Stofna @name
