Typical Entity Example (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Revision ID
jv: ID revisi

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Create @name
jv: Gawé @name

en: @type %title has been deleted.
jv: @type %title uwis dibusak.
