Typical Entity Example (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Create @name
kk: @name құру

en: @type %title has been deleted.
kk: %title @type  жойылды.
