Typical Entity Example (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: @type %title has been deleted.
lv: @type %title ir izdzēsts.
