Typical Entity Example (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ
