Typical Entity Example (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Create @name
nn: Lag @name
