Typical Entity Example (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс
