Typical Entity Example (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Name
ps: نوم

en: Revisions
ps: بياكتنې
