Typical Entity Example (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Revisions
sl: Različice

en: Create @name
sl: Ustvari @name

en: @type %title has been deleted.
sl: @type (%title) je bil uspešno izbrisan.
