Typical Entity Example (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Revisions
sq: Revizione

en: Create @name
sq: Krijo @name

en: @type %title has been deleted.
sq: @type %title u eleminua.
