Typical Entity Example (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Revision ID
sv: Versions-ID

en: Revisions
sv: Versioner

en: Create @name
sv: Skapa @name

en: @type %title has been deleted.
sv: %title (@type) har raderats.

en: Add
sv: Lägg till
