Typical Entity Example (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Revision ID
th: แก้ไข ID

en: Revisions
th: รุ่น

en: Create @name
th: สร้าง @name

en: @type %title has been deleted.
th: ลบ @type %title แล้ว
