Typical Entity Example (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Revision ID
vi: ID bản hiệu đính

en: Revisions
vi: Các bản duyệt

en: Create @name
vi: Tạo @name

en: @type %title has been deleted.
vi: @type %title đã được xóa.
