Typical Entity Example (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Create @name
az: @name yaradın
